Lista kandydatów na wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta w miejscowościach objętych monitoringiem

Dębica

  1. Brzostowski Edward, zgłoszony przez KWW Rozwój Dębicy
  2. Dzierża Jerzy, zgłoszony przez KW Stowarzyszenia Rady Osiedlowe
  3. Mytkoś Władysław, zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
  4. Skawiński Stanisław, zgłoszony przez KWW Razem dla Ziemi Dębickiej, popierany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego
  5. Śmietana Piotr Michał, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
  6. Wolicki Paweł Grzegorz, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Kraków

  1. Flaga Andrzej, zgłoszony przez KW Liga Polskich Rodzin
  2. Lassota Józef, zgłoszony przez KWW Lassota
  3. Majchrowski Jacek, zgłoszony przez KWW Jacka Majchrowskiego
  4. Szczypiński Tomasz, zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
  5. Terlecki Ryszard, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
  6. Wojtaszak Piotr, zgłoszony przez KWW Nowa Lewica Demokratyczna
  7. Wroński Leszek Józef, zgłoszony przez KW Samoobrona RP

Lubaczów

  1. Dorocicz Jan Mateusz, zgłoszony przez KWW Przyjazny Lubaczów
  2. Zając Halina, zgłoszona przez KW Prawo i Sprawiedliwość
  3. Zając Jerzy Andrzej, zgłoszony przez KWW Porozumienie-Wspólnota Lubaczowska
  4. Zubrzycki Janusz Waldemar, Lubaczów, zgłoszony przez KWW Nasz Lubaczów

Łomianki

  1. Pszczółkowski Wiesław, zgłoszony przez KWW Potrzeba Zmian, popierany przez Platformę Obywatelską Rzeczypospolitej Polskiej
  2. Sokołowski Łucjan Józef, zgłoszony przez KWW Łomianki Razem
  3. Waśniewski Konrad Zbigniew, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda

Nowy Targ

  1. Adamowski Stanisław, zgłoszony przez KW Samoobrona RP
  2. Fryźlewicz Marek Stanisław, zgłoszony przez KW Podhalańska Wspólnota Samorządowa
  3. Jelonek Mariusz, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
  4. Rajski Andrzej, zgłoszony przez KWW Ruch Obywatelski Nowotarżanie

Oświęcim

  1. Gołdynia Grzegorz, zgłoszony przez KW Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
  2. Krawczyk Józef, zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
  3. Łakomy Kazimierz, zgłoszony przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
  4. Marszałek Janusz, zgłoszony przez KW Samorządny Oświęcim

Stanisławów

  1. Witczak Wojciech Zygmunt, zgłoszony przez KWW Dla Gminy Stanisławów

Szczecin

  1. Chruszcz Sylwester Arkadiusz, zgłoszony przez KW Liga Polskich Rodzin
  2. Jurczyk Marian, zgłoszony przez KWW N. K. Mariana Jurczyka
  3. Kochańska Teresa Grażyna, zgłoszona przez KWW Teresy Grażyny Kochańskiej
  4. Krzystek Piotr Tomasz, zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
  5. Kunc Warcisław Karol, zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
  6. Lewandowski Piotr Adam, zgłoszony przez KWW Piotra Lewandowskiego.Szczecin 21
  7. Lubińska Teresa Krystyna, zgłoszona przez KW Prawo i Sprawiedliwość
  8. Manduk Jerzy Edward, zgłoszony przez KWW Czas
  9. Piechota Jacek Jan, zgłoszony przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
  10. Pik Adam Michał, zgłoszony przez KW Unia Polityki Realnej
  11. Piskorski Mateusz Andrzej, zgłoszony przez KW Samoobrona RP

Szklarska Poręba

  1. Kalinowski Przemysław, zgłoszony przez KWW Przyszłość, Działanie, Rozwój
  2. Kusztal Andrzej, zgłoszony przez KWW Andrzeja Kusztala Szrenica
  3. Łotarewicz Jerzy Zbigniew, zgłoszony przez KWW Jerzego Łotarewicza
  4. Misiuk Zbigniew Jan, zgłoszony przez KWW Zbigniewa Misiuka Razem
  5. Okrześ Michał Jan, zgłoszony przez KWW Jeleniogórska Ojczyzna
  6. Urbanowicz Wincenty, zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
  7. Wichniak Arkadiusz Cezary, zgłoszony przez KWW Teraz Szklarska Poręba
  8. Zając Jarosław Marek, zgłoszony przez KWW Twoje Miasto

Toruń

  1. Filar Marian Andrzej, zgłoszony przez KWW Prof. M. Filara - Filar dla Torunia, popierany przez Platforma Obywatelska RP
  2. Górski Grzegorz Kazimierz, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  3. Zaleski Michał Franciszek, zgłoszony przez KWW Michała Zaleskiego Czas Gospodarzy

Warszawa

  1. Borowski Marek Stefan, zgłoszony przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
  2. Całka Włodzimierz Janusz, zgłoszony przez Komitet Wyborczy WPS Nasze Miasto
  3. Czarnecki Marek, zgłoszony przez KW Samoobrona RP
  4. Fydrych Waldemar, zgłoszony przez KWW Gamonie i Krasnoludki
  5. Gronkiewicz-Waltz Hanna Beata, zgłoszona przez KW Platforma Obywatelska RP
  6. Korwin-Mikke Janusz Ryszard, zgłoszony przez KW Unia Polityki Realnej
  7. Krzekotowski Jerzy Wojciech, zgłoszony przez KWW Nasza Warszawa i Mazowsze
  8. Marcinkiewicz Kazimierz, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
  9. Nowicka Wanda Hanna, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
  10. Wierzejski Wojciech, zgłoszony przez KW Liga Polskich Rodzin